Startovní listina


1.Kateřina Majorová     Mattoni Freerun                      Z2

2.Drahomír Randa        Běžecké tréninky on line       M3

3.Nikola Redererová    Adventní běhání                      Z2

4.Karel Křepelka           Zdravotní klaun                       M2

5.Jan Hvězda                Hvězda                                     M3

6.Šimon Zajačik            Sokol Dolní Ředice                  D1

7.Anežka Zajačikova     Sokol Dolní Ředice                  D1

8.Veronika Dvořáková  Ferda                                        Z2

9.Marie Dvořáková       Ferda                                        D2

10.Lucie Dvořáková      Ferda                                        D1

11.Ivana Nejedlá           Nevím cokoli                            Z2

12.Daniel Štrégl           Nevím cokoli                             M2

13.Matthew Boch       Nevím cokoli                              M2

14.Dominik Štrégl        Nevím cokoli                             D1

15.Anča Štréglová       Nevím cokoli                             D2

16.Jan Kozák                :-)                                                M2

17.Jan Šimek                 Štěpánkovci                             M2

18.Martina Kohoutová  Štěpánkovci                             Z2

19.Ema Račanská          Pampirína                                D1

20.Roman Haláček                                                         M3

21.Andreas Kreis           SV Herschfeld                         M3

22.Radek Němec          PennyMann Litomyšl              M

23.Natálie Němcová    TJ Jiskra Litomyšl                    D2

24.Jiří Štěpán               TC HK                                       M2

25.Radek Dvořáček      Doudleby nad Orlicí               M1

26.Michal Tureček         TC HK                                      M3

27.John Cagwe              BezvaBěh                               M3

28.Anna Šiftařová         Skimen Sport                          D1

29.Karel Novák              Skimen Sport                          M3

30.Jaroslav Hostinský   HPB Pardubice                      M3

31.Marie Novotná           TCHK                                       Z1

32.Denisa Josefová       TCHK                                       Z1

33.Klára Richterová        TCHK                                      Z2

34.Gabriela Hájková       CFHometown                        Z1