VÝSLEDKY

Z1 - dívky 2km:

1.Lenka Beránková              HK         13:42min.


M1 - chlapci 2km:

1.Daniel Novák                                   12:44min.


Z2 - ženy 6km:

1.Kateřina Šimáková      Hradec Králové       28:20min.

2.Andrea Lebedínská Sokol Dvůr Král.N/L   29:39min.

3.Lucie Mrázová                                               31:43min.

4.Petra Medunová             Lebe Team           36:53min.

5.Žaneta Dědková                                           39:00min.

6.Kristýna Halířová                                          39:40min.

7.Zuzana Broučková                                        42:32min.


M2 - muži 6km:

1.Jan Chlupáč          MS Auto Česká Lípa      24:46min.

2.Lukáš Havel                                                  27:55min.

3.Jaroslav Pejchl                                             28:35min.

4.Lukáš Smetana                                            28:36min.

5.Petr Lebedínský            Lebe Team            29:40min.

6.Jiří Macháček                                               39:40min.


Z3 - ženy 10km:

1. Karolína Smetanová  Musher club Český Ráj  44:10min.

2.Andrea Novotná                                                  44:25min .

3.Zuzana Havlíková               Vlčí smečka             52:35min.

4.Věra Píšová                                 HK                     55:38min.

5.Dita Kalinová                              HK                     55:59min.

6.Petra Macková                    Vlčí smečka             57:03min.

7.Soňa Vrabcová                        Hořice                  01:03h.

8.Alena Šmatolánová              Trubičky                 01:03h.

9.Eva Beránková                          HK                      01:13h.


M3 - muži 10km:

1.Martin Sláma                                                      41:06min.

2.Jan Sedláček            Hradecký kamzík           41:42min.

3.Josef Smola                   Náchod                      44:00min.

4.Jakub Šúry                     Kerestur                     48:21min.


Speciální kategorie žena se psem - 6km:

1.Alena Šubrtová a Timothy s úžasným časem 25:32min.!!!!!