Výsledky

D1 - dívky (3-6let) 200m:

1.Beáta Šumberová     Hradec Králové 

2.Anežka Zajačíková   Sokol Dolní Ředice 

3.Sofie Melichová         

4.Justina Musílková     Hradec Králové

5.Valentýna Kajzrlíková 

6.Ella Nováková

7.Elizabet Kučerová


D1 - chlapci (3-6let) 200m:

1.Matyáš Dundáček

2.Oliver Patera

3.Vít Bohdanečský


D2 - dívky (7-10let) 400m:

1.Šárka Menclová   TJ Sokol Hradec Králové

2.Edita Dúcká         GHOST TEAM

3.Anna Štréglová    Gama


D2 - chlapci (7-10let) 400m:

1.Hlieb Verenov    ZŠ Mandysova

2.Matěj Škoda

3.Daniel Kajzrlík   FK Choceň

4.Tomáš Kajzrlík   FK Choceň

5.Jakub Guňka     PK HK

6.Štěpán Novák    BIKE FEAKS Holice

7.Šimon Zajačik     BIKE FEAKS Holice

8.Lukas Melich 

9.Dominik Štrégl   Gama


D3 - dívky (11-15let) 400m:

1.Tereza Havlíčková   TJ Sokol Hradec Králové

2.Andrea Tyšerová


D3 - chlapci (11-15let) 400m:

1.Ondřej Dúcký      GHOST TEAM

2.Tomáš Havlíček   PK HK

3.Lukáš Guňka       PK HK


Z1 - ženy (16-39let) 7km:

1.Anna Pangrácová        SK Skivelo Olomouc Neslyšících  30:44min.

2.Veronika Dvořáková   Ferda           33:06min.

3.Marie Pangrácová       SK Olympia Praha SPS  33:15min.

   Alena Fikarová     Běžím s radostí  33:52min.

4.Eva Langrová        HaKi-Run            37:46min.

5.Adriana Karlíková                             37:47min.

6.Veronika Goldová   Přelouč             38:26min.

7.Ivana Nejedlá           Gama                41:08min.


Z2 - ženy (40-49let) 7km:

1.Marcela Najmanová   Hradec Králové 35:48min.

2.Kateřina Šimáková     Kočky+               36:23min.

3.Kateřina Motlová    Týnec nad Labem 37:12min.

4.Věra Pavlíková             Kolín                   42:42min.


Z3 - ženy (50+) 7km:

1.Dita Kalinová            Kočky+                   41:42min.

2.Eva Beránková        Kočky+                   50:47min.


M1 - muži (16-39let) 7km:

1.Martin Patera                            27:32min.

2.Vladimír Krigl    Praha             28:29min.

3.Mattew Boch    Gama             31:32min.

4.Miloš Mencl  Hradec Králové 36:05min.

5.Tomáš Šedivka                         37:01min.

6.Pavel Doležal                           38:44min.


M2 - muži (40-49let) 7km:

1.Drahomír Randa   Běžecké tréninky online  23:08min.

2.Jan Tyšer                                  31:40min.

3.Martin Sláma       Východočeská televize V1 33:08min.

4.Martin Dusil                              33:16min.

5.Luboš Zedníček   Třeso Vice  37:45min.

6.Jan Hvězda          Kačík tým   38:27min.

7.Petr Melich                               38:30min.

8.Daniel Štrégl        Gama          41:30min.

9.Michal Tureček                         51:00min.

10.Marek Ledvina  KRB Chrudim 56:07min.


M3 - muži (50+) 7km:

1.Michal Plodek     vlk samotář    36:17min.

2.Roman Haláček  HaKi-Run       36:50min.

3.Petr Jakl              Klokan            38:09min.

4.John Cagwe       Bezva běh      49:45min.