Výsledky

Z1 - ženy do 29let

1.Adriana Karlíková   Chcete mě?                 28:42min.

2.Hana Straková                                             28:43min.

3.Tereza Novotná   OK 99 Hradec Králové  32:16min.

4.Jana Holečková                                           36:46min.


Z2 - ženy 30-39let

1.Andrea Pospíšilová    Bambusáci               27:50min.

2.Veronika Goldova      Goldova                    29:21min.

3.Markéta Pařízková     holky z Tůně            32:33min.

4. Jana Holoubková      Lada                          40:34min.

5.Aneta Fenešová  Sebevražedný oddíl       40:46min.

6.Jana Roldan               Bířa                             40:57min.

7.Olga Morávková        SPV Stěžery               42:01min.

8.Zuzana Zídková         Bířa                             42:25min.

9.Alena Fikarová          Běhám pro radost     42:30min.

10.Eliška Rozsívalová                                       43:50min.


Z3 - ženy 40-49let

1.Dita Štěpánová          KOB Dobruška            27:29min.

2.Věra Píšová                Kočky+                         30:34min.

3.Marta Holická            Srch                              30:42min.

4.Kateřina Janáčková  Pardubice                    30:47min.

5.Jana Klinecká            Hlinsko                        36:51min.

6.Kateřina Kubiasová  Tyčka a kulička           37:44min.

7.Monika Dvorská                                             44:55min.


Z4 - ženy 50 a více let

1.Lenka Vopátková       LK JV 80                     29:04min.

2.Helena Žižková         Třebechovice             33:24min.

3.Jitka Hanušová         OB Loko Trutnov        33:51min.

4.Soňa Vrabcová                                              36.49min.

5.Anna Krátká          Hvězda Pardubice         39:17min.


M1 - muži do 29let      

1.Jan Faltus          Horní Heřmanice                32:26min.

2.Lukáš Mach      #GLADIATORRACETEAM  33:25min.

3.Jan Lněnička      Dvůr Králové nad Labem   33:38min.

4.Michal Vacek    Vencl tým Ústí nad Orlicí    34:28min

5.Matěj Lácha                                                  34:50min    

6.Bohumil Žižka                                               34:51min.                                       

7.Jan Palička                                                     36:55min.

8.Jan Chlupáč                                                   37:17min.

9.Václav Rychtera                                             38:35min.

10.Radek Svatoň                                               40:10min.

11.Ladislav Raim            NHK                            48:21min.


M2 - muži 30-39let

1.Václav Volný      Okoun                                  27:04min.

2.Tomáš Špunar    #311veganfood                  27:36min.

3.Jakub Skalka  adidas runners Prague        32:17min.

4.Thomas Bekaert                                            34:42min.

5.Jiří Svatoň        SK Čechovka Hořice          35:38min.

6.Michal Panenka  Rozběháme Zaloňovskou desítku 35:47min.

7.Jiří Hofman  Československá obec legionářská  36:00min.

8.Marek Protiva                                                38:15min.

9.Jan Rotreko              Bílá liga                        38:29min.

10.Miloš Novotný                                              40:06min.

11.Vojtěch Pospíšil  TJ Sokol Stará Paka        40:28min.

12.Jakub Feneš      Sebevražedný oddíl        40:42min.

13.Ondřej Kotal          Smutný koláček           40:55min.

14.Michal Písecký                                             41:09min.

15.Jiří Vorel                                                       41:20min.

16.Tomáš Táborský                                          41:52min.

17.Michal Fišer     Běhám pro radost             42:49min.

18.Tomáš Sůva           individuál                     43:28min.

19.Jaromír Nehyba    Sparta                          44:03min.

20.Petr Čížek                                                   48:22min.


M3 - muži 40-49let 

Při vyhlašování výsledků došlo k chybě ve výsledcích a byl omylem přehlídnut výsledný čas Tomáše Keciny,který se umístil na 2.místě,ale bohužel se nevyhlásil na stupně vítězů,za což se dodatečně omlouváme a u nás má samozřejmě medaili za umístění!!

1.Drahomír Randa  Běžecké tréninky on line   32:18min.

2.Tomáš Kecina  GLADIATOR RACE KIDS Trutnov 32:30min.

3.Antonín Malátek     Pardubice                        32:40min.

4.Martin Mifek            Pro radost                       35:24min.

5.Radek Němec         PennyMann Litomyšl     35:55min.

6.Jan Ziška                                                          38:39min.

7.Jan Čeřovský          Želví smečka                   39:01min.

8.Roman Kalkus        Run4fun                           40:01min.

9.Dušan Šimůnek                                               40:36min.

10.Jaroslav Pospíšil   Nový Bydžov                  40:50min.

11.Luboš Zedníček                                             46:41min.¨

12.Radek Vorel                                                 48:22min.  

13.Petr Doležal                                                       ???


M4 - muži 50 a více let

1.Lubomír Jirásko      SK Srch                            28:15min.

2.Michal Bohuš    Rozběháme Pardubice        28:28min.

3.Jan Vopátek           LK JV 80                          29:03min.

4.Zdeněk Petržílek    KRB Chrudim                  30:27min.

5.Mojmír Svoboda     AB sped Pardubice        32:28min.

6.Pavel Hanuš           OB Loko Trutnov             33:11min.

7.Čestmír Vít                                                        33:52min.

8.Jan Kalousek         Malšovice                         36:57min.

9.Ladislav Raim        NHK                                  36:59min.

10.Petr Švadlák    Svídnický Extrém Team       42:24min.

11.Michal Plodek      vlk samotář                       45:05min.

12.Aleš Michálek                                                46:26min.