Výsledky

D1 - děti 3-7let  300m

1.Pavel Kudláček    Svídnický extrém team   00:01:20

2.Tereza Zišková    Doudelby nad Orlicí        00:01:21

3.Honza Hledík                                                00:01:22

4.Mia Anna Perutková                                     00:01:28

5.Filip Hledík                                                    00:02:00

6.Oskar Doubek       Pardubice                      00:02:01

7.Emma Pařízková    Holky z Tůně                 00:02:04

8.Jindra Fabián                                                00:02:07

9.Petr Jakubec                                                 00:02:11

10.Iveta Sommerová     O 106                         00:02:50


D2 - děti 8-15let  600m

1.Nela Skalická          Atletika TJ Lanškroun   00:02:14

2.Natálie Němcová   TJ Jiskra Litomyšl          00:02:24

3.Daniel Perutka                                                00:02:28

4.Ema Kudláčková   Svídnický extrém team   00:02:32


Z0 - ženy bez rozdílu věku  4km

1.Alena Fikarová          Sama                             19:56min.

2.Markéta Pařízková   Holky z Tůně                26:13min.

3.Jana Vlasáková        Janča & Kubajz            30:37min.

4.Lenka Doubek Brennerová  Pardubice        31:32min.


M0 - muži bez rozdílu věku  4km

1.Michal Fišer            Sám                                  20:10min.

2.Petr Švadlák          Svídnický extrém team   20:28min.

3.Michal Langr          Budou bramboráky        23:28min.

4.Dominik Vlachynský Ferolakatoš team       27:36min.

5.Jakub Rohlena        Janča & Kubajz             30:37min.

6.Zdeněk Hylena       Nehamej pejsky            DNF


Z1 - ženy 15-39let  8km

1.Kristýna Sobodková Svídnický extrémteam 39:23min.

2.Cecilie Jakubcová                                          40:24min.

3.Jana Roldán              O 106                            43:22min.

4.Zuzana Zídková        O 106                            43:36min.

5.Veronika Zišková      Doudleby nad Orlicí    43:56min.

6.Helena Dubská         Kotěrovic čičinky         43:59min.

7.Ludmila Kotěrová      Kotěrovic čičinky         45:14min.

8.Marie Anna Kotěrová Kotěrovic čičinky       45:57min.

9.Renata Kudláčková  Svídnický extrémteam 50:28min.


Z2 - ženy 40 a více let  8km

1.Lada Dúbravčíková   Marie & Lada              42:28min.

2.Radka Nováková                                           44:48min.

3.Marie Kmoníčková   Marie & Lada               45:30min.

4.Eva Humlová                                                  50:05min.

5.Lucie Macháňová     Běh v srdci                  50:28min.

6.Jana Perutková                                              54:02min.

7.Eva Jouklová             Lično                            54:20min.

8.Eva Beránková         Kočky +                        01:08:51h.    


M1 - muži 15-39let  8km

1.Jan Lněnička    Dvůr Králové nad Labem 32:27min.

2.Tomáš Stankovič                                         36:16min.

3.Michal Hroch    HK                                      39:00min.

4.Jan Fabián                                                   41:06min.

5.Vít Kotěra       Kotěrovic čičinky                 43:58min.

6.Michal Hiesböck  Svídnický extrém team 45:20min.

7.Pavel Kudláček    Svídnický extrém team  50:28min.


M2 - muži 40 a více let  8km

1.Drahomír Randa  Běžecké tréninky on line 28:04min.

2.Tomáš Mocek                                                30:30min.

3.Petr Doubek        Pardubice                        34:46min.

4.Radek Němec     PennyMann Litomyšl      37:30min.

5.Roman Kalkus     Run4Fun                          38:40min.

6.Jan Ziška             Doudleby nad Orlicí        39:08min.

7.Petr Jakl               DS Klokan                        42:00min.

8.Martin Stebel      Svídnický extrém team   42:42min.

9.Stu James                                                      50:05min.

10.Martin Doležal                                             54:06min.

11.Václav Horák      Libčany                             DNF