VÝSLEDKY

Z1 - ŽENY /do 29let/ + PES

1.  Kristýna Zábranská         MK Tlapky v tahu            24:05min.

2. Tereza Vočadlová            MK Tlapky v tahu            24:20min.

3. Adéla Petráčková                                                      24:23min.

4.Karolína Matušková   Rozběháme Hradec Králové  27:14min.

5.Kateřina Lhotová              MK Tlapky v tahu            28:52min.

6.Eva Danielová                         Opočno                     30:27min.

7.Gabriela Přibylová                  Čučuovi                     30:47min.

8.Jitka Nováková                          Sirius                       35:07min.

9. Dominika Siudová                   Vořeši                       36:01min.



Z2 - ŽENY /od 30let/ + PES

1. Eva Kubelková                   TJ Sokol Maxičky             18:55min.

2.Jana Pecháčková                   sc.speranza                  22:49min.

3.Lenka Pivoňková                     Grey Ghost                  24:16min.

4.Daniela Pergelová                                                        24:22min.

5.Lenka Pařízková                    Tlapky v tahu                26:42min.

6.Jana Matušková                     Jana+Hektor                26:44min.

7.Kamila Matyášová                      Milčice                      27:21min.

8.Lenka Matoušková               Mladá Boleslav             28:12min.

9.Diana Hrdá                                   Vořeši                     29:52min.

10.Jana Páslerová                       MC Metuje                 29:54min.

11.Ilona Vejtasová                        Husky tým                 29:55min.

12.Kateřina Tůmová                     Giti Garo                   30:29min.

13.Lenka Dvořáková                      Káraný                     33:22min.

14.Marcela Červená                  ZKO Probluz                33:44min.

15.Petra Virglová                           Vořeši                       36:22min.



M1 - MUŽI /bez rozdílu věku/ + PES

1. Ladislav Beran                        MC Český Ráj             16:50min.

2. Radomír Randa                         Stěžery                     19:11min.

3. Ondřej Vaňura                         Běrunice                    20:38min.

4.Adam Račák                    Rokytnice nad Jizerou       23:35min.

5. Martin Grim                                                                 24:10min.

6.Antonín Kratochvíl                                                      24:24min.

7.Dominik Vosátka                                                         26:06min.

8.Marcel Faber                          Jantar Team                27:43min.

9.Zdeněk Hylena                                                            34:43min.

10.Tomáš Hrdý                                Vořeši                      48:57min.


 ??Milan Sudek - bez změření (pokud závodník běžel,prosíme o kontakt-děkujeme)