VÝSLEDKY

Z1 - ŽENY /do 39let/ :

1. Aneta Khýrová            Carla Cupkolo         18:32min.

2. Jana Pekařová           TJ Turnov                 19:45min.    

3. Lenka Ungerová        Eleven RunTeam     20:22min.

4.Veronika Pultarová     Hradec Králové      21:07min.

5. Lenka Jiránková        Lawi                         24:58min.

6.Petra Langerová         Svídnický extrém   27:25min.

7.Andrea Roušavá                                          28:00min.

8.Michaela Blehová       STG HK                   28:35min.

9.Lenka Vondrová         Šneci v běhu           28:53min.

10.Zuzana Lásková        SRGT HK                 29:32min.

11.Kateřina Majorová     Mattoni FreeRun Pardubice 33:57min.


M1 - MUŽI /do 39let/ :

1. Vincent Lukášek        BULOWAAH             18:05min.

2. Jan Lněnička             Rozběháme Hradec Králové  18:27min.

3. Václav Kahl                Draci v Hradci          19:45min.

4.Pavel Dunda               AC 1866                    20:52min.

5.Radovan Kovařík        Humbuk Team         24:33min.

6.Roman Kalkus            Run 4 Fun                 27:55min.

7.František Kolovratník   AC 1866                  28:54min.

8.Vojtěch Tužil                Břehy                        29:35min.


Z2 - ŽENY /od 40let/

1. Iveta Filipcová               Vrchoviny               28:24min.

2. Zdeňka Lelková                                            28:30min.

3. Věra Píšová                Kočky +                      33:45min.

4.Monika Kalvasová      GaXe Team                36:19min.

4.Jiřina Rejlová              GaXe Team                36:19min.

5.Alice Palánová            HK                              36:44min.

6.Eva Beránková            Kočky +                      58:00min.


M2 - MUŽI /od 40let/ :

1. Jiří Miler                      Lawi Stars                   19:12min.

2. Tom Jiránek               Lawi                             ----

3. Jan Vejběra                Moje kolo.cz               ----

4.Josef Smola                 Náchod                      25:04min.

5.Petr Švadlák                Svídnický extrém      27:25min.

6.Petr Hakl                     Loudalové                  27:44min.

7.Pavel Dunda               AC 1866                      28:42min.

8.Petr Jakl                      Klokan                         29:20min.

9.Daniel Čech               VM Cross                     29:35min.

10.Václav Horák              Libišany                      31:08min.

11.Milan Vošmik            Hrádek                         32:04min.

12.Radim Isaiáš              Ostrava                       33:30min.